František Bič

304929. Kulečník

popis: Olej na plátně, 80x70 cm. Signováno vpravo dole F. Bič 80. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:09:38

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč