František Bič - Ležící akt

Nejdelší strana: 93 cm

Litografie, 28x76 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

77955. Ležící akt
Dražba ukončena:15.05.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč