František Bič - Na pláži

Litografie, 32x41 cm, signováno vpravo dole F. Bič, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

12050. Na pláži
Dražba ukončena:29.06.2017 20:53:56
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč