František Bič - Soubor 2 prací

2x litografie, 29x76 cm, 32x78 cm. Obě signovány vpravo dole F. Bič. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 – 1992

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

306942. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:13.12.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč