František Bílek - Jan z Kalicha

Dřevoryt, 48x65 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Bílek. Monogramováno vlevo dole v tisku F.B. 1924. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír v krajích místy mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

154105. Jan z Kalicha
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč