Dřevoryt, 48x65 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Bílek. Monogramováno vlevo dole v tisku F.B. 1924. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Papír v krajích místy mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1872-1944
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.