František Bílek - Konvolut 2 dřevorytů: V předsíni chrámové a Otokar Březina

Dřevoryty, 23x16 cm a 19x12 cm. 1x signováno tužkou F. Bílek, 1x monogramováno FB. 1x volný list. 1x paspartováno.

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

153924. Konvolut 2 dřevorytů: V předsíni chrámové a Otokar Březina
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 22.01.2026 23:25:22 15031