František Bílek - Krávy u rybníka

Kombinovaná technika, 36x58 cm. Signováno vlevo dole Fr. Bílek 1980. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta zaprášena.

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

303449. Krávy u rybníka
Dražba ukončena:02.02.2020 20:13:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč