František Bílek - U chrámu

Dřevoryt, 22x29 cm, signováno vpravo dole F. Bílek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

11843. U chrámu
Dražba ukončena:28.06.2017 22:04:25
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 200 Kč