František Bílek - Ve žních

Olej na plátně, 100x120 cm, signováno vlevo dole Fr. Bílek 34, nerámováno.

Pozn.: Volné plátno. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

10549. Ve žních
Dražba ukončena:31.05.2017 21:03:17
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 000 Kč