František Bílek - Zjevení

Litografie, 32x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozen.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1872-1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč.

73641. Zjevení
Dražba ukončena:17.03.2022 21:01:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč