František Blažíček - Latimerie podivná připonasraná

Detail položky

Detail položky

Kresba akrylem, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Blažíček Fr. 2016. Nerámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

 

o autorovi: 1956
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Původní profesí sklář, studoval soukromě malbu u ak. malíře Fr. Ant. Jelínka a poté grafickou školu v Praze. V mládí ho neformálně vedl Jan Zrzavý, který ho brával s sebou do plenéru. Po roce 1989 začal působit jako pedagog a provozoval galerie v pražské Karlově ulici a v německém Aschaffenburgu. Kromě volné tvorby se zabývá také restaurováním a tvorbou plastik z kovu, dřeva i kamene. Své sklářské umění promítl do vitráží v domě U Černého orla v pražské Mostecké ulici. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách jak doma, tak v zahraničí např. v Japonsku, na Mallorce a dokonce i na ostrově Reunion. Uspořádal více jak 100 samostatných výstav v Čechách i zahraničí. Účastní se charitativních aukcí. Zajímavostí je, že obraz zakoupila také Jacqueline Kennedyová a soubor kreseb Ornella Mutiová.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

vydraženo doporučujeme
91958. Latimerie podivná připonasraná
Dražba ukončena:12.03.2023 21:41:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 200 Kč 12.03.2023 21:37:22 8558
4 100 Kč 12.03.2023 21:34:38 5346
4 000 Kč limit (12.03.2023 21:34:03) 8558
4 000 Kč 12.03.2023 21:34:04 5346
3 900 Kč limit (12.03.2023 21:33:22) 8558
3 800 Kč 12.03.2023 21:33:23 5346
3 700 Kč limit (12.03.2023 21:33:03) 8558
3 600 Kč 12.03.2023 21:33:04 5346
3 500 Kč limit (12.03.2023 21:32:53) 8558
3 400 Kč 12.03.2023 21:32:54 5346
3 300 Kč limit (12.03.2023 21:31:19) 8558
3 200 Kč 12.03.2023 21:30:21 5346
3 100 Kč 12.03.2023 21:29:57 8558
3 000 Kč 12.03.2023 21:28:57 5346
2 900 Kč 12.03.2023 21:28:27 8558
2 800 Kč 12.03.2023 21:28:00 5346
2 700 Kč 12.03.2023 21:27:20 8558
2 600 Kč 12.03.2023 21:25:23 5346
2 500 Kč 12.03.2023 21:24:51 8558
2 400 Kč 12.03.2023 21:23:12 5346
2 300 Kč 12.03.2023 21:21:38 8558
2 200 Kč 12.03.2023 21:21:09 5346
2 100 Kč 12.03.2023 21:20:20 4656
2 000 Kč 12.03.2023 21:19:29 5346
1 900 Kč 12.03.2023 21:19:22 8558
1 800 Kč 12.03.2023 21:18:15 4656
1 700 Kč 12.03.2023 21:16:37 8558
1 600 Kč 12.03.2023 21:15:50 11751
1 500 Kč 12.03.2023 21:13:22 5346
1 400 Kč 12.03.2023 21:11:19 11751
1 300 Kč 12.03.2023 21:09:05 5346
1 200 Kč 12.03.2023 21:07:22 8558
1 100 Kč 12.03.2023 20:17:54 12278
1 000 Kč 12.03.2023 19:29:18 11751
900 Kč 12.03.2023 18:40:02 12278
800 Kč 10.03.2023 6:49:00 11961
700 Kč 09.03.2023 22:40:42 8103
600 Kč 08.03.2023 9:14:54 4656
500 Kč 04.03.2023 20:50:42 7011