František Blažíček - Zajíc Nasránek krvavý

Kresba akrylem, 50x35 cm. Signováno vlevo Blažíček Fr. 2000. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.

64282. Zajíc Nasránek krvavý
Dražba ukončena:15.09.2021 21:20:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč