František Boček

305429. Obrazce

popis: Kombinovaná technika, 45x63 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.07.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 19.06.2020 22:57:14 4656