František Bohumil Doubek

51700. Četba

popis: Olej na plátně, 50x63 cm. Signováno vpravo dole F. Doubek 1942. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1865-1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:12:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč