František Bohumil Doubek - Jeptiška

Akvarel, 36x26 cm. Signováno vlevo dole F.B. Doubek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865-1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

70273. Jeptiška
Dražba ukončena:16.12.2021 23:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč