František Bohumil Doubek - Setkání

Kvaš, 47x35 cm. Signováno vpravo dole F. Doubek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865-1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

36802. Setkání
Dražba ukončena:31.10.2019 21:27:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 500 Kč