František Bohumil Doubek - Setkání v kuchyni

Kombinovaná technika, 20x28 cm. Signováno vlevo dole F. Doubek. Nerámováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1865-1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

24398. Setkání v kuchyni
Dražba ukončena:14.11.2018 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč