František Bukáček - Květiny

Olej na plátně, 28x24 cm. Signováno vpravo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

56099. Květiny
Dražba ukončena:24.02.2021 20:37:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč