František Bukáček - Kytice s motýlem

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 68x58 cm. Signováno vlevo dole Bukáček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

35166. Kytice s motýlem
Dražba ukončena:25.09.2019 21:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč