František Bukáček - Růže

Tempera, 60x45 cm. Signováno vpravo dole F. Bukáček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

35505. Růže
Dražba ukončena:25.09.2019 22:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč