František Bukáček - Zátiší s ovocem

Pastel, 20x25 cm. Signováno vlevo dole Fr. Bukáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

114514. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:14.04.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč