František Bukáček - Zátiší s třešněmi

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole F. Bukáček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

16520. Zátiší s třešněmi
Dražba ukončena:28.02.2018 18:07:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč