František Čermák

27515. Bejkoz - Bospor

popis: Olej na kartonu, 25x38 cm. Signováno vpravo dole Fr. Čermák. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč

dražba ukončena: 31.01.2019 22:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč