František Čermák - Bejkoz - Bospor

Olej na kartonu, 25x38 cm. Signováno vpravo dole Fr. Čermák. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1822-1884
Narodil se v Praze. Studoval na pražské AVU historickou malbu u prof. Rubena a Tkadlíka. Další studia absolvoval v Antverpách a Paříži. Studijní cesty podnikl do Německa, Itálie, Dalmácie, Belgie a Francie. Byl profesorem a později rektorem AVU v Praze. Ve své tvorbě se věnoval historickým výjevům, žánrovým výjevům z cesty do Dalmácie a oltářním obrazům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

27515. Bejkoz - Bospor
Dražba ukončena:31.01.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč