František Charvát - Hořice v Podkrkonoší

Olej na kartonu, 48x63 cm, signováno vpravo dole, rám.

1885, Studená u Rokytnice nad Jizerou

Pozn.: Malba místy znečištěna.

1574. Hořice v Podkrkonoší
Dražba ukončena:26.11.2014 20:13:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč