František Charvát - Polní cesta

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vlevo dole Charvát, rám.

1885, Studená u Rokytnice nad Jizerou

Pozn.: Malba znečištěna.

2885. Polní cesta
Dražba ukončena:01.10.2015 19:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč