František Charvát - Borovice

Olej na plátně, 53x65 cm. Signováno vpravo dole Charvát. Rám.

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

21555. Borovice
Dražba ukončena:28.06.2018 21:22:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč