František Charvát - Cesta ke vsi

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vlevo dole Charvát. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

29082. Cesta ke vsi
Dražba ukončena:28.02.2019 19:40:07
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 600 Kč