František Charvát - Stavení u vody

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x35 cm. Signováno vpravo dole Charvát. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

64705. Stavení u vody
Dražba ukončena:29.08.2021 21:45:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč