František  Cína - Jelínek - Chaloupka

Olej na kartonu, 27x40 cm, signováno vlevo dole Cína - Jelínek, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

6875. Chaloupka
Dražba ukončena:25.01.2017 18:56:00
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:12 000 Kč