František  Cína - Jelínek - Chaloupka pod sněhem

Olej na kartonu, 28x36 cm, signováno vpravo dole Cína Jelínek, rám.

1882, Praha - 1961, Praha

5910. Chaloupka pod sněhem
Dražba ukončena:26.10.2016 20:31:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč