František  Cína - Jelínek - Chaloupky pod skalou

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Cína - Jelínek 32, rám, zaskleno.

1882, Praha - 1961, Praha

6729. Chaloupky pod skalou
Dražba ukončena:01.12.2016 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč