František  Cína - Jelínek - Kvetoucí jabloň

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole, rám.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1710. Kvetoucí jabloň
Dražba ukončena:27.11.2014 19:42:05
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč