František Jelínek - Malta

Olej na plátně, 52x72 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Vzadu štítek Jelínek František.

3432. Malta
Dražba ukončena:26.11.2015 22:01:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč