František  Cína - Jelínek - Osamělý strom

Olej na plátně nalepeném na malířské lepence, 28x39 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Malba místy znečištěna.

1565. Osamělý strom
Dražba ukončena:26.11.2014 20:14:25
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč