František  Cína - Jelínek - Pohled z Českého kopce ku Svratce

Olej na kartonu, 36x51 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek 45, rám, zaskleno.

1882, Praha - 1961, Praha

5996. Pohled z Českého kopce ku Svratce
Dražba ukončena:26.10.2016 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč