František  Cína - Jelínek - Samota v zimních horách

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Cína Jelínek, rám, zaskleno.

1882, Praha - 1961, Praha

2083. Samota v zimních horách
Dražba ukončena:26.03.2015 21:04:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč