František  Cína - Jelínek - Tání za vsí

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole, rám.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Plátno vzadu podlepeno lepenkou cca 2x5 cm.

1505. Tání za vsí
Dražba ukončena:26.11.2014 19:33:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč