František  Cína - Jelínek - Tuhá zima na vesnici

Kombinovaná technika na papíře, 26x34 cm, signováno vpravo dole C. Jelínek, rám, zaskleno.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2720. Tuhá zima na vesnici
Dražba ukončena:30.09.2015 20:22:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč