František  Cína - Jelínek - V březovém háji

Olej na kartonu, 27x35 cm, nesignováno, štítek Cína Jelínek, rám, zaskleno.

1882, Praha - 1961, Praha

4566. V březovém háji
Dražba ukončena:25.05.2016 19:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč