František  Cína - Jelínek - Vesnice na podzim

Olej na plátně, 48x65 cm, signováno vlevo dole Cína - Jelínek 48, rám.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6754. Vesnice na podzim
Dražba ukončena:01.12.2016 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč