František  Cína - Jelínek - Vesnice s kostelem

Olej na lepence, 36x53 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek, rám.

1882, Praha - 1961, Praha

2503. Vesnice s kostelem
Dražba ukončena:28.05.2015 21:10:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč