František  Cína - Jelínek - Zasněžená krajina

Olej na plátně, 72x95 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek 1916, rám.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Malba i rám poškozeny.

3447. Zasněžená krajina
Dražba ukončena:26.11.2015 21:40:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč