František  Cína - Jelínek - Zimní vesnice pod horami

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole Cína Jelínek, rám.

1882, Praha - 1961, Praha

Pozn.: Malba silně zašpiněna a mírně poškozena.

2502. Zimní vesnice pod horami
Dražba ukončena:28.05.2015 21:16:14
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč