Olej na plátně fixovaném na kartonu. 37x52 cm. Signováno vpravo dole F.Cína-Jelínek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.