František Cína - Jelínek - Řeka

Olej na kartonu, 37x52 cm. Signováno vpravo dole C. Jelinek. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

posouzeno znalcem
154042. Řeka
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč