František Cína - Jelínek - Zasněžená chalupa

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek 26. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

46451. Zasněžená chalupa
Dražba ukončena:25.06.2020 20:00:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč