František Cína - Jelínek - Krajina se stromem

Olej na plátně, 51x71 cm. Signováno vlevo dole Cína - Jelínek. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

35170. Krajina se stromem
Dražba ukončena:25.09.2019 21:11:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč