František  Cína - Jelínek - V hlubokém lese

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Cína Jelínek 27. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

28735. V hlubokém lese
Dražba ukončena:27.02.2019 18:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč