František  Cína - Jelínek - Vývrať

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Cína-Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1961, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 115 000 Kč

42459. Vývrať
Dražba ukončena:26.03.2020 19:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč