František Daněk - Sedláček - Léto na Českomoravské Vysočiny

Olej na kartonu, 36x50 cm, signováno vlevo dole Daněk - Sedláček, rám.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

5962. Léto na Českomoravské Vysočiny
Dražba ukončena:26.10.2016 21:14:03
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:15 000 Kč